Bamboolik - marka wyznaczająca standardy w świecie pieluch wielorazowych
Bamboolik - marka wyznaczająca standardy w świecie pieluch wielorazowych

Pieluchy wielorazowe często są kojarzone z tetrą, która łagodnie mówiąc, nie jest lubiana przez mamy. Takie skojarzenia na szczęście są błędne. Dzisiejsze pieluszki wielorazowe mają bardzo mało wspólnego z tymi, które były wykorzystywane przez nasze mamy czy babcie. Rzeczywistość jest zupełnie inna - stosowanie wielorazowych pieluch jest łatwe i przyjemne, a dodatkowo płynie z tego wiele korzyści. Firmą, która wyznacza standardy w europejskim świecie pieluszek wielorazowych jest marka Bamboolik. Zobacz, czym się wyróżniamy i dlaczego warto na nas stawiać!

Misja marki Bamboolik

Bamboolik to przede wszystkim ludzie, którym zależy na zrównoważonym rozwoju i odpowiedzialnej przedsiębiorczości. Nasza planeta nie jest przedmiotem jednorazowego użytku, dlatego też każdy podejmowany krok powinien być dokładnie przemyślany. Nie inaczej jest w tym przypadku. Bamboolik to promocja pieluszek materiałowych, ekologicznego domu i redukcji odpadów. Chcemy pokazać ludziom, że można robić różne rzeczy, a przy tym być całkowicie ekologicznym. Staramy się łączyć współczesny świat z tradycyjnym podejściem. Wierzymy tym samym w powrót do korzeni. Dla naszych klientów i partnerów biznesowych jesteśmy symbolem jakości, zdrowia oraz respektu dla środowiska. Promujemy te wartości naszymi pieluszkami wielorazowymi, które sprawdzą się u każdego maluszka!

Pieluszki tworzone przez mamy

W Europie około 32% matek małych szkrabów pracuje w niepełnym wymiarze godzin, w samych Czechach jest ich tylko 9%! W Bamboolik jest zupełnie odwrotnie - połowa z nas pracuje w niepełnym wymiarze godzin. Nasze pieluszki szyte są przez mamy, które same posiadają małych podróżników. Produkcja odbywa się w czasie, gdy pozwalają im na to ich pociechy - są na urlopie macierzyńskim. Marka Bamboolik doszkala pracujące mamy w zakresie szycia, tak, aby mogły tworzyć doskonałe pieluchy wielorazowe.

To jeszcze nie wszystko! Bamboolik to marka, która została uznana przez UE za europejskie przedsiębiorstwo społeczne. Wszystko dzięki ciągłemu wspieraniu osób, które mogą mieć gorszy start na rynku pracy, ze szczególnym uwzględnieniem mam maluszków. Przecież one również mają prawo realizować się zawodowo! Dodatkowo decydując się na zakup produktów Bamboolik wspierasz osoby o różnym rodzaju niepełnosprawności, które zaangażowane są w proces powstawania pieluszek wielorazowych.

Świetna jakość połączona z dbałością o środowisko

Pieluszki Bamboolik tworzone są z myślą o otaczającym każdego z nas środowisku. Każdy z nas chciałby zaoszczędzić nieco gotówki, a tym samym zatroszczyć się o ekologię. Pieluchy wielorazowe są idealnym przykładem produktu, który spełnia oba warunki. Dzięki temu jesteśmy w stanie realnie zmniejszyć liczbę odpadów.

Nasze pieluchy wielorazowe to produkty, które są całkowicie bezpieczne dla malucha. Wszystko dzięki zastosowanym materiałom - organicznej bawełny, wiskozy bambusowej, PULU czy polaru. Każdy z tych materiałów pochodzi z Europy.

Pieluszki wielorazowe Bamboolik to rozwiązanie dla każdego rodzica, które oszczędzi nie tylko środowisko, ale i domowe finanse. Nasze przedsiębiorstwo było wielokrotnie nagradzane nie tylko w Czechach, ale również na terenie Europy.

Sprawdź ofertę sklepu Bamboolik i wyposaż się w najlepsze wielorazowe pieluchy. Postaw na zdrowie, ekologię i oszczędność gotówki już dziś!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl