Oferta hurtowa

Oferta hurtowa pieluszki wielorazowe i artykuły do pielęgnacji Bamboolik

Zakupy w cenach hurtowych odbywają się na platformie Akure.pl. Prosimy o założenie tam konta i po zweryfikowaniu poprawności danych ustawiony zostanie rabat dla odbiorców hurtowych. 

Warunki współpracy Bamboolik:

Zachęcamy sklepy internetowe i stacjonarne oraz doradców pieluchowania wielorazowego do nawiązania współpracy w zakresie sprzedaży produktów Bamboolik w Polsce. Zapraszamy także sklepy internetowe i stacjonarne i inne instytucje (żłobki, szpitale).

Prosimy o kontakt na b2b@bamboolik.pl

  • Firmy i instytucje, które nawiążą z nami współpracę, mogą liczyć na stały 20% rabat od cen detalicznych. Przy regularnych zamówieniach większej ilości produktów istnieje możliwość negocjacji wysokości upustu (3000 zł obrotu w kwartale).
  • Udzielony rabat liczony jest od ceny regularnej zakupu, podanej obok wybranego produktu. Nie zawiera on kosztów dostawy.
  • Pierwsze zamówienie za kwotę 1000 zł brutto, premiujemy gratisowym otulaczem Bamboolik z - kolor wybierany jest losowo.
  • Prosimy o nie przekraczanie 15% rabatu od sugerowanej ceny detalicznej na produkty BAMBOOLIK, pozwoli to uniknąć niepotrzebnych wojen cenowych.
  • Prosimy również o przesłanie krótkiej informacji o sklepie, do umieszczenia na stronie BAMBOOLIK.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl